KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618330

nr 1561 8330

Martin Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 13,5x17,5, yttermått inklusive ram: 16x20 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 september 2023
kl 20:25:40

4/9 20:20:40 1      Vinnande bud